Filosoof schreef:mohamed schreef:Nou ik ben zeer benieuwd en houd me aanbevolen!
Wat de betekenis van de hel precies is, is wellicht ook een kwestie van exegese. Jij hebt daar andere gronden voor da nik.
Als de Bijbel zou leren dat er een eeuwig vuur bereid is voor de zondaars waar zij na hun dood voor altijd zullen branden, zou ik daar grote moeite mee hebben gehad, maar mijn kop desondanks niet in het zand steken. Waar ik door geboeid ben is de waarheid, welke andere gronden zou ik hebben?
Dat er sprake is van eeuwige straf staat is echter niet aan interpretatie onderhevig. Wat mij betreft laten we elkaar vrij in onze opvatting over het al dan niet bestaan van een hel.
Toon het me dan, want ik ben het zelf niet tegengekomen en zit regelmatig met mijn neus in de Bijbel. We hoeven er ook wat mij betreft geen discussie over, maar als je me de verzen wilt tonen ben ik je zeer erkentelijk.