Als hun het dus lezen, denk ik wel dat spurgeon een correcte oudvader is.
Dus samengevat is iets voor jouw goed als je opa en oma het zonder probleem doen, en wat zij doen, zal wel goed zijn omdat ze uit ovetuiging lid zijn van de Gereformeerde Gemeenten?
Denk je wel eens op eigen kracht na over dingen die je doet of vindt?
Ik bedoel dus niet te zeggen dat Spurgeon niet goed zou zijn, dat je bij zelf nadenken uit de Gereformeerde Gemeenten zou stappen of iets dergelijks, ik reageer puur op de manier waarop jij je meningsvorming hier uiteenzet.
Pim, hier zeg ik niet mee dat ik mijzelf meet aan mijn opa's en oma's want ik lees vanuit mezelf al heel veel spurgeon, ben ook geaboneerd op de spurgeon-serie van gave.
De vraag was of het in de gergem geaccepteerd is om te lezen.
Als mijn opa's die bijde ouderling in de gergem zijn, ieder in een andere gemeente, en ze lezen het dan lijkt het mij duidelijk dat het in die gemeenten toch wel geaccepteerd is.
en de volgende keer mag het ook wel op een iets minder hatelijke manier gezegd worden.