joepie schreef:Aragorn schreef:joepie schreef:Aragorn: ik vind het gebruik van een viagra iets geheel anders dan van een voorbehoedsmiddel.
En zeker IVF is van een geheel andere orde.
Hm, wat betreft viagra: daar had ik even niet zogoed over nagedacht, dat heeft idd natuurlijk in eerste instantie met seks en impotentie te maken, niet met vruchtbaarheid.
Wbt IVF denk ik dat je, als je consequent bent, dat ook af moet wijzen als je geboortebeperking afwijst. Het zijn beide namelijk methoden van geboorteregeling, waarin je als individu zelf een beslissing neemt ipv het aan de natuur (of God, of het lot, of hoe je het ook wilt noemen) over te laten.
Tja, ik wijs geboorteregeling niet af.
Maar IVF wel.
In mijn omgeving komt ivf onder christenen wel voor.
Als het nu je laatste kans is om kinderen te krijgen? Ik ken mensen die door omstandigheden moesten stoppen met adoptieproces, zelf geen kinderen konden krijgen, wat doe je dan?
Ik snap denk wel waarom jij tegen bent, de meerdere cellen die ze bevruchten en dan 'weggooien' zeker?
Zou dat trouwens kunnen, dat je dat aangeeft, dat je dat niet wil? Dat ze zeg maar bijvoorbeeld proberen twee cellen te bevruchten en dan beide terugplaatsen?
