Storyteller schreef:Ik ben een voorstander van de multiculturele samenleving.
Een wereld waarin mensen met elkaar samenleven maar toch andere gedachten, gewoontes en principes hebben. Een bonte en diverse verzameling personen die met elkaar omgaan en elkaar in de waarde laten. Dat is mijn idiale wereld.
Als je mensen allemaal dezelfde kleren laat dragen en dezelfde dingen laat geloven is het gewoon niet interessant en gezellig meer.
De multiculturele samenleving blijkt niet te werken. Het is belangrijk dat allochtone Nederlanders/buitenlanders zich aanpassen aan de cultuur die hier heerst. Zo niet dan krijg je wederzijds onbegrip met alle gevolgen van dien.
Bovendien kost dat zogenaamde integreren de NL staat ontzettend veel geld. Er moet een omslag komen in het denken van veel allochtone organisaties. Zo'n AEL bijv. (waar jij waarschijnlijk onder het mom van de multiculturele samenleving ook niet tegen zult zijn) kan heel veel schade aanrichten!
Jouw ideale wereld is een sprookje! Hoe meer buitenlanders hier komen en grote groepen zich blijven misdragen, daar komen gewoon problemen van, dat is bijna niet te voorkomen.