Moderator: Moderafo's
bakvis schreef:ik lees al zolang mee, dat ik nu toch ook maar eens mee ga 'babbelen'
@Johannes 1; hier 3 van de 5 kinderen met koemelk allergie, mama met koemelk overgevoelligheid en een baby met ws ook koemelk allergie.
Vanwaar je vraag?
Had jou kind ook een groei/gewicht achterstand
bakvis schreef:Niet allemaal, maar de (nu 1 na)jongste wel. hij is nu bijna vier en is 94 cm en weegt net 15 kilo.
verder ontzettend veel KNO-problemen gehad. buisjes, amandelen knippen, weer buisjes....in totaal bij 3 kinderen meer dan 20 keer bij KNO-arts onder narcose geweest.
Er is trouwens wel vrij veel te vinden zonder koemelk. Ik weet niet hoe oud je zoontje is? Bij ons beginnen ze er met een jaar of 6 wel aardig overheen te groeien.
johannes1 schreef:Mijn zoontje heeft een koemelk allergie. Ik was benieuwd naar de ervaringen van anderen. Had jou kind ook een groei/gewicht achterstand?
Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 27 gasten