Israel gaat echt van te voren aan kondigen ze slaan toe stil en discreet,ze moeten wel.
Voorts zal de aandacht in het Heilige Land ook uit moeten gaan naar onze Christelijke broeders en zusters de Huisgenoten Gods.
Moderator: Moderafo's
salty schreef:in israel mag je kritiek hebben op alles ! en je kan het zo gek niet bedenken of het is hier.
bij de buren gaat dat iets minder sinds de revolutie waarna de muslim brotherhood de verkiezingen heeft gewonnen'' en de president - de joden uitmaakt voor apen en zwijnen en in de oorspronkelijke text staat er geen zionisten ___ maar Joden---Video: Egyptisch President Morsi over de Joden van Israël in 2010: “Geen onderhandelingen met deze afstammelingen van apen en varkens;
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3NCiaozL0k
oogopener >> islam:
http://www.al-rassooli.com/blog/
het wordt dus hoe langer hoe gezelliger bij de buren ::Egypte blokkeert Youtube om anti-islamfilm
CAÏRO - Egypte heeft videowebsite Youtube voor een maand in de ban gedaan omdat daar een voor moslims beledigende film te zien was.
http://www.nu.nl/internet/3154701/egypt ... mfilm.html
Lichtzwaard schreef:Israel gaat echt van te voren aan kondigen ze slaan toe stil en discreet,ze moeten wel.
Voorts zal de aandacht in het Heilige Land ook uit moeten gaan naar onze Christelijke broeders en zusters de Huisgenoten Gods.
In elk geval de woordvoerder van het Witte Huis en dus Barack Obama zelf: http://www.nytimes.com/2013/01/16/world ... marks.htmlmohamed schreef:Helaas heb je als filosemiet de schijn tegen niet objectief te zijn, dus wie zegt me dat de vertaling juist is en dat de president van Egypte dat werkelijk heeft gezegd?
Optimatus schreef:Bepaalde groepen Israeliërs zijn net zo erg als de door hen zo vervloekte buren: ze behandelen iedereen die niet joods is als tweederangs burgers. Net weer een incident in het Israelische voetbal gezien. Echt om te kotsen. Het geeft aan dat we dit land dus gewoon in perspectief moeten zien en niet anders dan anderen moeten behandelen.
Het voorbeeld: bij Beitar Jeruzalem werden twee islamitische spelers aangetrokken. Bepaalde groepen fans slaan op tilt en schreeuwen teksten die je "normaal" alleen bij "fans" van Lazio (bijgenaamd nazio) Roma en andere dubieuze supportersgroepen ziet.
Het aantal joodse spelers in islamitische landen zal ongetwijfeld nul zijn, maar dit gedrag toont aan dat Israel in geen geval beter is. Dat superioriteitsdenken van bepaalde Israelfielen is misplaatst.
boer schreef: Nu heeft Israel wel het hoogste % pientere mensen en de meeste wetenschappers en nobelprijswinnaars ter wereld.
Maar als ik neerlands voetbalsupporters representatief zou moeten achten voor de rest van de bewoners, had ik ook alle moed verloren.
salty schreef:de heer optimatus - is weer zo met zichzelf ingenomen---natuurlijk kan hij meepraten --- -Hij is expert - en weet precies waarom de joden minderwaardig zijn
salty schreef:----gallish !----miesgasser !>> Hij zou het liefst heel israel gereduceerd zien tot een hoop rokend puin- omdat de joden de messias hebben afgewezen ! en Israel in zijn ogen geen bestaansrecht heeft .
zielepoot- Je hebt er helemaal niets van begrepen !!
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 80 gasten