De kleuterbijbel van Kuijt ken ik, ben er zelf mee opgevoed, maar ik denk dat hij toe is aan meer een lijn in der verhalen. Ik mis in de kijk en luisterbijbel enige structuur. Eigenlijk moeten alle 3 de delen samengevoegd worden zodat er meer lijn in zit.
Wat ik mij van vroeger van Vreugdenhil herinner is ook het belerende vingertje. Zo van ken jij de Here wel echt? O als je Hem niet kent, dan... En daar wil ik H nog zeker niet mee opzadelen

. Hij denkt al zoveel na.
Wat ik wel een voordeel van Vreugdenhil vind is dat het de bijbel gewoon in chronologische volgorde vertelt.
@ missf Jij vindt dus Van Dam wat truttig? Ik zou mij daar nog overheen kunnen zetten, maar manlief dus echt niet.
Mmm al met al dus moeilijk om een kinderbijbel te vinden die echt aansluit bij de huidige jeugd.
Als iemand nog andere ervaringen heeft met kinderbijbels ( ook de genoemde!) hoor ik het graag. Dan moeten wij maar een afweging maken.