Ik zou niet eens weten, hoe het bij mijn zoon op school is geregeld. Maar volgens mij heb ik ooit eens iets gelezen over overblijfmoeders en 1 euro per overblijfbeurt. Maar ik kan er naast zitten, want daar maken we hier nooit gebruik van. Ik heb ook geen idee, of iedereen dan moet rouleren.
@Neeltje Jans: was het niet zo, dat jij meer werkte dan jouw man? Dan hoeven ze toch niet alle dagen over te blijven? Misschien dat dat de kosten weer een beetje drukt?
Zoonlief is weer heel vrolijk en blij naar school, die gaat vandaag gewoon een ochtend en een middag. Hij gaat nu dus om 6 uur 's avonds naar bed en wordt dan rond 7 uur 's ochtends heel vrolijk wakker. Dat werkt voorlopig dus wel even goed. Ik denk dat de vrije middag gisteren hem ook goed heeft gedaan. Dus voorlopig houden we het op de normale schooltijden, woensdagmiddag is iedereen vrij en een vrije middag voor logopedie. Zo moet het op zich wel lukken.