discipel2011 schreef:Gelukkig, daar is een forum voor om ook tegenstanders de gelegenheid te geven te mogen reageren... zonder mod. breaks.., indien binnen de regels van het forum wordt ge-opereerd..
De vraag is of je dat altijd doet discipel. Sterker nog: het is lang niet altijd het geval. Soms is het verband tussen je opmerkingen en het onderwerp van behandeling ver te zoeken. Soms is je toon onnodig bot. Soms citeer je alleen maar, zonder je eigen woorden te gebruiken en reageer je zeer verbolgen als men daar iets over zegt.
In veel zaken zie je de hand van de boze, en meen je dat dwars door een gesprek heen te moeten melden. Een onderverdeling naar verschillende categorieën lijkt je daarin niet te deren.
En een heel enkele keer... denk ik: tjoh, discipel heeft ook goede kanten...