

De schoenen: ik denk dat het belangrijk is dat schoenen van echt natuurmateriaal zijn zoals leer. Ik krijg iig zelf zweetvoeten in nepleren schoenen.

Moderator: Moderafo's
Schipje schreef:((((is er een topic over vaccinaties bij kids???))))
Haai schreef:@Laura: Zolang Timon z'n eigen gang kan gaan en ik precies doe wat hij wil, is er niets aan het handje. Maar anders...Hij begint nu echt goed door te krijgen dat hij een eigen willetje heeft, en is hard op zoek naar manieren hoe hij altijd zijn zin kan krijgen. Momenteel is hij 'heel hard en heel hoog' gillen aan het uitproberen
Ik heb voor allebei de kids trouwens pas een leuke doos aangeschaft waar ik alle felicitatiekaartjes, krant met geb.adv, boekje met zwangerschapscontroles, eerste speentje, eerste schoentjes ed in heb gedaan.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 50 gasten