
En pas nog schoenen meegebracht. Hij wilde perse dezelfde

Moderator: Moderafo's
Daatje123 schreef:Oja, nog iets leuks. Mijn vader houd van shoppen en mijn moeder niet. Vroeger bracht hij wel eens een trui of blouse voor d'r mee. Dan had ze een rok en kon nergens iets vinden. Aangezien mij vader erg van kleur is en bij elkaar passend is ging hij er opuit. Alleen rokken daar waagde hij zich niet aan. En ja, hij bracht ook wel eens de verkeerde maat mee.
LeChat schreef:@MissF nog ff: een trui met capuchon kak??? Zelfs als 'ie er een overhemd onder draagt is dat zeker niet kak hoor!
Over kleding voor elkaar kopen: het ligt er volgens mij wel aan wat je koopt... als mijn vriend bijv. een mooie sjaal ofzo voor me zou kopen, of een leuk lingeriesetje, zou ik dat helemaal niet erg vinden. En ik zou gerust sokken voor hem kopen, of een (neutraal) overhemd. Basic dingen of kleine dingen, dat kan best vind ik.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 21 gasten