Die naastenliefde van jou geldt dan zeker alleen niet voor die "hypocriete" refo´s, of zijn bovenstaande uitlatingen voor jou een teken van naastenliefde?
Jawel hoor, ik scheld ze niet uit, kijk ze niet na, ben net zo eerlijk tegen hen als tegen mn vriendin en ik behandel ze met respect en als mijn gelijke. Dat ik een hekel heb aan iemands daden wil niet zeggen dat ik een hekel heb aan die persoon.
Mijn uitlatingen zijn constateringen, door een objectief oog bezien. Als ik iets goed vind zul je dat ook horen. Immers, dat is eerlijk en eerlijk duurt nog altijd het langst.
Als dat zo is dan snap ik warom je dat bij veel refo´s niet vind.
Het is dus niet zo, en toch vind ik het bij veel refo's niet. En velen met mij.
Tja, met zo´n houding heeft discussie weinig zin meer.
Je ging er toch al niet op in, dus de pot verwijt de ketel. Maar goed ik geef je nog een kans. Ga in op mijn punten en zeg maar eens dat het niet waar is. Ik heb voor persoonlijke zaken meerdere getuigen (dat is maar één van mijn punten, de rest zijn controleerbaar).