Dat heb ik al als in in m'n man z'n Audi 80 rijd. Terwijl ik echt niet klein ben. Ik moet dan met achteruit rijden echt spiegels kijken en dat ben ik niet zo gewend
MissF wij vinden de A4 ook helemaal geweldig! Wij moeten over een paar jaar een nieuwe auto. Zitten te denken aan een Golf 4, Passat of Scoda Fabia, maar als ik naar een A4 kijk dan zijn die niet veel duurder en ze wegen volgens mij minder dan een Passat.
Ik moet ook nog een nieuwe auto. Rij nu een golf 3 maar wil wel wat kleiner. Iemand nog leuke tips? Prijs rond de 3000 euro denk ik, 'k wil me er wel een beetje veilig in voelen dus geen Alto, dat er een autostoeltje op de achterbank past lijkt me denk ik ook wel handig met oog op de toekomst, en hij moet wel een beetje weg kunnen trekken met inhalen enzo want ik heb me al een keer daarin vergist met m'n 1.4 golf die niet vooruit de branden is.
'k Vind de Seat Arosa erg leuk maar denk dat ie wat te klein is als ik er nog s kids in moet vervoeren.
'k Moet sowieso eerst nog sparen dus morgen zal ie er nog niet zijn.