tante-tortel schreef:
Er is ondertussen veel over gezegd maar de vergelijking met de pil is een verkeerde.
Aangezien de pil altijd als één van de werkingen heeft: het niet kunnen innestelen van een bevrucht eitje. Dat is een abortieve werking.
Dit is een stookverhaal/stelling die je steeds weer naar voren brengt tante tortel, maar absoluut niet waar is. Deze vraag is zelfs een keer , nog niet zo heel lang geleden, voorgelegd aan het vragenpanel in de vragenrubriek. Een arts heeft daarop geantwoord dat de pil absoluut geen abortieve werking heeft.
Door dit steeds te droppen, laat je allerlei spookverhalen over de pil bestaan. Daarnaast heb je het over bijwerkingen van de pil alsof iedereen deze bijwerkingen heeft. Bijwerkingen kunnen onstaan bij pilgebruik, maar dat is geen absoluut feit. Voorheen was dit wel zo, maar de huidige anticonceptiepil bevat veel minder hormonen dat vroeger.[/b]