Moderator: Moderafo's
meboy schreef:Natuurlijk vs. tegennatuurlijk
De natuur van de mens:
En God schiep den mens naar Zijn beeld; naar het beeld van God schiep Hij hem; man en vrouw schiep Hij ze. En God zegende hen, en God zeide tot hen: Weest vruchtbaar, en vermenigvuldigt, en vervult de aarde, en onderwerpt haar, en hebt heerschappij over de vissen der zee, en over het gevogelte des hemels, en over al het gedierte, dat op de aarde kruipt! En God zeide: Ziet, Ik heb ulieden al het zaadzaaiende kruid gegeven, dat op de ganse aarde is, en alle geboomte, in hetwelk zaadzaaiende boomvrucht is; het zij u tot spijze! Maar aan al het gedierte der aarde, en aan al het gevogelte des hemels, en aan al het kruipende gedierte op de aarde, waarin een levende ziel is, [heb] [Ik] al het groene kruid tot spijze [gegeven]. En het was alzo. En God zag al wat Hij gemaakt had, en ziet, het was zeer goed. Toen was het avond geweest, en het was morgen geweest, de zesde dag.
De tegennatuur van de mens:
Gelijk geschreven is: Er is niemand rechtvaardig, ook niet een; Er is niemand, die verstandig is, er is niemand, die God zoekt. Allen zijn zij afgeweken, te zamen zijn zij onnut geworden; er is niemand, die goed doet, er is [ook] niet tot een toe. Hun keel is een geopend graf; met hun tongen plegen zij bedrog; slangenvenijn is onder hun lippen. Welker mond vol is van vervloeking en bitterheid; Hun voeten zijn snel om bloed te vergieten; Vernieling en ellendigheid is in hun wegen; En den weg des vredes hebben zij niet gekend. Er is geen vreze Gods voor hun ogen. Wij weten nu, dat al wat de wet zegt, zij dat spreekt tot degenen, die onder de wet zijn; opdat alle mond gestopt worde en de gehele wereld [voor] God verdoemelijk zij.
Weet je dat ik Paulus tot getuige heb als ik beweer dat zowel jij als ik in mijn liefde, zorg en seks tegennatuurlijk ben?
Daarom zijt gij niet te verontschuldigen, o mens, wie gij zijt, die [anderen] oordeelt; want waarin gij een ander oordeelt, veroordeelt gij uzelven; want gij, die [anderen] oordeelt, doet dezelfde dingen. En wij weten, dat het oordeel Gods naar waarheid is, over degenen, die zulke dingen doen. En denkt gij dit, o mens, die oordeelt dengenen, die zulke dingen doen, en dezelve doet, dat gij het oordeel Gods zult ontvlieden?
En als GEVALLEN man en een GEVALLEN vrouw, in een huwelijk liefde zorg en seks aan elkaar betonen dan is dat nét zo tegennatuurlijk als ieder ander. Waarom? Omdat de zonde niet pas begint bij de drempel van homoseksualiteit. Die drempel ligt véél en véél eerder. Die ligt daar waar de tegennatuur begint. En dat is bj de val.
Homo's hebben het zo moeilijk omdat hetero's de tegennatuur niet meer (h)erkennen als iets wat in zichzelf is genesteld. Ze herkennen nog slechts daar te tegennatuur, waar het henzelf niet raakt! En dat is een bloody shame...
tante-tortel schreef: Want de natuurlijke omgang heeft God zelf zo in de schapping gelegd. Man en Vrouw.
O en dan heeft God waarschijnlijk een foutje gemaakt bij het scheppen van de dieren? Want de wereld vergeven van de homoseksuele dieren. Al met al lopen er meer dan 450 diersoorten rond op onze aarde die niet vies zijn van gerommel met het eigen geslacht. Bij sommige dieren ontstaan heuse relaties. Twee voorbeelden van typische gevallen.
meboy schreef:Ik pas het toe op alles. Je kunt geen uitspraken doen vanuit het hetroseksuele perspectief over het homoseksuele zonder dat je ze eerst onder de juiste paraplu plaatst.
Homoseksualiteit is niet een apart kopje in de zondeval. Homoseksualiteit gaat over liefde zorg en seks. Gaat over de menselijke relatie. Voor de val was de mens een volmaakt rela-tioneel wezen. Na de val niet meer. Daarmee is liefde zorg en seks in essentie niet tegennatuurlijk, maar natuurlijk. De reden dat het tegennatuurlijk wordt is niet de liefde, de zorg en de seks zelf maar het feit dat wij (als geheel!) het in onvolmaakte vorm produceren.
Homoseksualiteit zien als uitingsvorm van het tegennatuurlijke is hetzelfde als naar een familliefoto kijken en zeggen: ome joop staat op de foto... Dat is ongetwijfeld waar maar als ome joop dag in dag uit te horen krijgt: jij staat op de foto; en hij na een jaar terug roept: maar jullie ook! En de rest gaat dat ontkennen omdat de boodschap een eigen leven is gaan leiden los van de foto... Dan zijn we in dezelfde situatie als nu. Snap je?
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 34 gasten