Zouden wij kunnen incasseren wat die arme Palestijnen allemaal te verduren hebben gehad? Hoe zouden wij het vinden als in onze tuin in eens een joodse natie wordt gesticht? Hoe zouden wij het vinden als deze natie met dollars wordt volgepomd door de VSA?
BEIDE partijen incasseren.
En HET Palestijnse volk wil ook vrede. Maar waar het om gaat zijn groeperingen als Hezbollah en Hamas.
Ineens????? De VN is er aan te pas gekomen. Er is een tweedeling gemaakt. Palestina was Brits. En is toen verdeeld. Niks achtertuin. Een soort niemandsland plaatselijk geregeerd door "hertogjes" die toevallig "moefti" heten.
Israel heeft haar toegewezen deel geaccepteerd, maar de Arabische leiders hebben niet geaccepteerd en hebben toen gezamenlijk een poging tot genocide gedaan. Klaag Israel niet aan, maar klaag de Westerse wereld aan die medeschuldig is aan de huidige toestand.
Israel werd volgepompt door Amerika. De Palestijnen en omringende Arabische landen door o.a. Rusland.
Je cijfertjes zijn leuk, maar geven geen blijk van kennis van de geschiedenis.
for those who refuse to remember the past are condemned to repeat it the first and the last, dust to dust.