Lorijntje schreef:Het is zo jammer dat je altijd zon enorm duf beeld krijgt voorgeschoteld als de SGP in de media komt..Altijd dezelfde zwarte pakken en prekerige stemmen..Er zitten ook hele hippe mensen bij!!
da's waar. Kort stukje journaal gezien gister. Traag psalmgezang, stijlvolle en statige kerkenraadsleden/hoge heren die het zich verwaardigen om op tv te komen... inderdaad.
Maar hoe heet ie, van der Vlies? leider SGP? Die vind ik veel interessanter. Hij heeft wel de "reformatorische aura" om zich heen, maar hij heeft wel hippe trekjes ja. "Normaal" eerder, dan dat statige ietwat hooghartige, afstandelijke.
maar zulk soort dingen houd je altijd. Met de EO-Jongerendag ook. Kort stukje op journaal, altijd een moment van "bidden" tussendoor. Alsof ze daar de hele dag zitten te bidden en traag te zingen. De rockshow laten ze dan weer niet zien, terwijl dat toch weer een hele andere kant laat zien. Christenjongeren zijn ook jongeren
