moppie schreef:Leilah schreef:Bij deze wil ik mijn ongenoegen uiten over de staat waarin ik de slingers heb teruggekregen.
2 van de 5 slingers zijn namelijk finaal verwoest, dit vind ik echt niet kunnen en heb er flink de pest in dat er niet voorzichtig met andermans spullen wordt omgesprongen.
Het is mijns inziens een kleine moeite om even te bedenken dat die spullen niet van jezelf zijn en nog heelhuids bij de eigenaar terug moeten komen.
Johanne en ik hadden die slingers zelf betaald en gevraagd of ze bewaard konden worden zodat wij ze gewoon zelf weer zouden krijgen, ze zijn immers van ons.
Omdat wij vroeg weg gingen bij de BBQ wilden we niet lullig zijn en de versieringen afhalen zodat het meteen een kale boel zou zijn, maar nu dus blijkt dat het al teveel gevraagd is om iets later heelhuids terug te krijgen zal ik voortaan wel even 10 keer nadenken voor dat te vragen.
Ff wat ophelderen. Wij hebben met een man of 6 slingers verwijderd. Dat is met beleid gegaan omdat we de gedachten hadden dat ze bewaard moesten blijven. NIemand kon ons daar vertellen van wie ze waren vandaar dat we ze opgevouwen hebben en bewaard.
Een aantal slingers was zo strak gespannen tijden het ophangen dat er een breuk inzat. De vlaggetjes waren goed op te vouwen de andere slingers waren zo uit het fatsoen door het hangen dat er bijna niets mee te beginnen was. Dus helemaal niet onvoorzichtig met andermans spullen omgesprongen die slingers waren door het strakke hangen al niet meer bruikbaar. We hebben ze er bij gedaan zodat de eigenaar kon beslissen wat er mee gedaan werd. Per slinger is er dus met 2!! mensen voorzichtig omgegaan om te redden wat er te redden viel
Heb ik jou gevraagd om opheldering?
Ik uit enkel dat ik het geen stijl vind.
Jammer dat me dit niet eerder is verteld, blijkbaar wist men dus dat er slingers kapot zijn gegaan.
Als iemand het even had gemeld van "hey, weetje, dat en dat en zus en zo, dus er zijn er 2 kapot." had ik gezegd, "ja kan gebeuren", maar dat ik nu de slingers achteloos in een zak gepropt terug ontvang en dus dan ontdek dat ze kapot zijn is een beetje heel erg jammer.
Trouwens was er niets aan de hand met de slingers toen we ze hadden opgehangen dus doe nu niet alsof het mijn schuld is dat er een breuk in zat.
Maargoed, probleem opgelost wat mij betreft.