Nee ik praat juist heel weinig over mijzelf, ik cijfer mijzelf altijd weg, ik leef eigenlijk alleen voor anderen, voor idealen en voor God.
Eerlijk
Ik ben eerlijk tegen mensen die zelf eerlijk zijn, maar ook eerlijk tegen mensen die dat niet tegen mij zijn, dat kan soms conflicterend zijn. Als ik jou niet mag dan zeg ik jou dat, recht in je gezicht, ben ik het ergens niet mee eens, dan zeg ik dat, ben ik boos op jou, dan merk je dat echt. Bloedeerlijk en soms daardoor ook Bloedlink.
Vriendelijk
Ik wordt door mensen omschreven als vriendelijk, zelf vind ik mee een sarcastische cynische jongeman met ongelovige wrede humor, dat zei zo. Ik kan ook vriendelijk zijn, en dat doe ik ook graag hoor

Egoistisch
Ben ik dus absoluut niet, ik ben helaas altruistisch en niet altijd assertief genoeg, heel kort. Absoluut niet
Ow ja, ik zit in de Ger.Gem, en ben dus een refo

Onwaar, mensen met een psychotische stoornis kunnen normaal communiceren aangezien ze niet altijd een psychose hebben.Als iemand psychotisch is, dan is hij het normale contact met onze werkelijkheid kwijtgeraakt. Dat wijst op een ernstige verstoring van de verwerking van informatie.
Hallicunaties en Psychoses zijn fundamenteel anders, maar dat zul jij ook weten.Hallucinaties: Iemand die psychotisch is kan iets waarnemen (horen, zien, ruiken, voelen, proeven) dat er in werkelijkheid niet is. Deze ervaringen zijn voor de betrokkene zeer 'echt'.
Dat is relatief, algemeen geaccepteerde wanen bestaan namelijk ookWanen: Dit zijn individuele ideeën of overtuigingen die absoluut niet in overeenstemming zijn met algemeen geaccepteerde ideeën of opvattingen.

En trip heb je pas na het gebruiken van drugs. Jij ziet de refoheid als een groot front wat tegen jou is, dat is niet zo. De refoheid is onderling zeer verdeeld maar als je je niet verdiept in de zaken blijf je alleen de harde buitenkant zijn. Als er iets over jou gezegt wordt ga je daar op in, helemaal op een forum, deze mening is dus niet te staven.Hoi ik denk niet dat dit iets met leeftijd te maken heeft, meer gewoon met de waarheid. Ik zie ze niet als 1 groep, ze waren 1 groep. Kijk waarom trippen jullie er zo om? Als het niet waar zou zijn hoefde je dat niet te doen toch?
Heel toevallig, misschien komt het omdat je eindelijk het geduld hebt om verder te kijken dan de buitenwacht van de grote boze groep zwart-gekousde refo's die jou weet ik wat hebben aangedaan, wat verwacht je van refo's?Diep van binnen weten jullie allemaal dat dit niet iets is wat ik zo uit mn duim zuig ofzo. Tuurlijk er zijn vast ook wel goede refo's, alleen wel toevallig dat ik er dan pas 1 tegen ben gekomen.
Als ik geen gelijk heb, waren bewijzen jullie dan niet het tegendeel? Door heel hard te gaan gillen en boos lopen doen bewijzen jullie alleen maar dat ik gelijk heb.[/quote]Dat is een foutieve conclusie, wij proberen met zijn allen het tegendeel te bewijzen, sommige door cynisch te doen, sommige door het tegendeel te bewijzen, sommige zijn het met je eens, en sommige spelen open kaart met jou.
Wat verwacht je van een refo? Ze hebben waarschijnlijk een andere mening en geloofservaring als jij, maar jij wilt dat ze dat accepteren op jou manier zoals jij dat verwacht, zo niet, dan deugen ze niet. Dat is denk ik jou probleem, doordat je vervelende ervaringen hebt met een bepaalde groep refo's deugd het totale refodom niet meer en past elke refo die jij tegenkomt binnen het door jou gedefinieerde hokje. Je verwacht denk ik dat refo's ja en amen zeggen als jij zegt, ik doe een broek aan, ik loop in mijn Jezus Freak shirtje en ik luister Gospel-muziek, een refo's is het daar niet mee eens, zegt dat, komt daar vooruit maar jij ziet dat als aanval op je eigen persoon, terwijl het slechts een uiting van een mening van de desbetreffende refo is.