Moderator: Moderafo's
*JAAP* schreef:De kerken in Nederland beleggen diaconaal geld op de beurs. Wat is jullie mening hierover, zou dit moeten kunnen?
henkie schreef:
Of bedoel je wat de veiligheid betreft? Op de lange termijn levert beleggen een hoger rendement op dan op de bank. In principe zou dat dus moeten kunnen.
joris schreef:ik begrijp niet goed waarom kerken dat doen. Een gedeelte lijkt mij goed om te sparen voor het onderhoud van de gebouwen ofzo. Maar verder moet het geld stromen lijkt mij!
joris schreef:je hebt gelijk, napoleon. Ik bedoel: ik ben het met je eens. Bedankt voor d eaantekening. Laten we een stapje verder gaan: collectes voor de kerk horen niet in de kerkdienst thuis. Want dat gaat over aards slijk, dat kan je prima gireren.
in de gemeente gaat het om liefdedienst, geld wat een ander nodig heeft wordt bijeengebracht door mensen die iets over hebben.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 18 gasten