PeterD schreef:
Sorry voor jou en veel anderen, maar zoals jullie een mening hebben over het wel kunnen van bloemen op een begrafenis, heb ik de mening (met nog wat anderen) dat dat dus niet kan. Als we daar al niet meer over mogen discussieren, vraag ik me af wat de waarde van een topic als deze is.
Zolang de mening verteld blijft worden hier dat men het fijn vindt dat er bloemen op een begrafenis aanwezig zijn, heeft de "tegenpartij" het recht aan te geven dat zij er niet voor zijn.
Ho ho, niemand zegt dat je er niet over mag discussiëren Peter of dat je geen andere mening mag hebben. Maar laten we over zo'n gevoelig onderwerp elkaar wel respecteren. Misschien kun je je ook iets voorstellen bij het feit dat het leggen van bloemen één van de laatste uitingen van respect is die een nabestaande aan de overledene kan brengen. En ja, ook die neergelegde bloemen verwelken al spoedig. Ik vind het dus ook symbolisch wel heel erg mooi.