jas schreef:Johanne schreef:Nee maar indirect zeg je dat wel...
Want als je zegt dat je en de meeste dominees en de meeste theologen niet erg hoog hebt zittten (zijn mensen die toch wel wat jaar gestudeerd hebben lijkt me) dan zul je het toch op een of andere manier zelf beter weten dan hen allemaal. Anders kan je niet zeggen dat je ze (de meeste dan) niet goed vindt.
Vrijzinnige predikanten hebben net zoveel gestudeerd, of meer nog, dan een ger.gem dominee. Toch zal ik het met de laatste nog meer eens zijn dan met de eerste. Dus het element studie zegt me niet zoveel. In sommige theologiestudies komt de Bijbel trouwens nauwelijks aan bod. Het zegt me dus niet zo veel. En als ik met dat soort theologen over de Bijbel zou moeten praten, ja, dan weet ik het idd beter, want ze hebben totaal geen Bijbelkennis. Dus ik vind je argument erg zwak.
juist! daarom is de praktijk zo belangrijk. Je kan nog zoveel bijbelkennis hebben of dogma's. Maar het gaat om ons leven!!!!
heb jij de therorie die je geleerd heb al in praktijk gebracht?