Zwanger deel 15

Moderators: Memmem, Moderafo's

Jens
Verkenner
Verkenner
Berichten: 21
Lid geworden op: 07 mar 2013 10:52

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Jens » 01 dec 2014 14:14

Hoi allemaal! Ik ben nieuw hier en het lijkt me leuk om met jullie mee te kletsen! Ik ben nu 14 weekjes zwanger van onze eerste. Heb aan het begin klein beetje last gehad van kwaaltjes en moeheid maar sinds 2 weken nergens meer 'last' van. Groetjes Jens

Gebruikersavatar
Dippie
Majoor
Majoor
Berichten: 2088
Lid geworden op: 14 mei 2004 09:57
Locatie: HIA
Contacteer:

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Dippie » 01 dec 2014 14:58

Welkom Jens! En gefeliciteerd met je zwangerschap!
Ik ben inmiddels bijna 22 weken zwanger en voel me gelukkig erg goed!
Afbeelding

Gebruikersavatar
lammetje
Kolonel
Kolonel
Berichten: 3646
Lid geworden op: 18 jul 2003 16:04

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor lammetje » 01 dec 2014 15:25

Gefeliciteerd en welkom Jens!

@Memmem, Heerlijk, die opmerking dat de jongens 1 zusje genoeg vinden maar je dochter graag nog een zusje wil :lol: Ben heel benieuwd wat jullie krijgen!!

Sinds vorige week heb ik verlof en dat is maar goed ook, opeens speelt mn bekken op, kan ik echt niet meer normaal bukken en lijkt de baby wel een groeispurt te hebben gemaakt. Het zit klem tussen mn bekken en mn ribben :lol:

juffiejuf
Luitenant
Luitenant
Berichten: 678
Lid geworden op: 14 apr 2011 13:02
Locatie: overal en nergens

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor juffiejuf » 01 dec 2014 16:32

Ben benieuwd hoe het met sophie77 is, weet iemand dat?!

Gefeliciteerd Jens!

Succes met degene die de weekjes aan het aftellen zijn!

Gebruikersavatar
paprikameisje2
Generaal
Generaal
Berichten: 4904
Lid geworden op: 12 sep 2002 18:17
Locatie: in een huis

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor paprikameisje2 » 01 dec 2014 20:33

Welkom Jens :) gefeliciteerd!

Memmem: loop je in het ziekenhuis? of bij de vk??

Memmem
Moderator
Berichten: 2724
Lid geworden op: 11 sep 2002 21:27

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Memmem » 01 dec 2014 20:52

Jens, welkom en gefeliciteerd met de zwangerschap.

ppm, ik loop bij de vk, hoop ook weer op een thuisbevalling. Alles staat ervoor klaar nu, 't mag van mij wel komen maar zal nog wel niet.
Morgen weer naar de vk.

Sophie heeft al een tijdje niet gereageerd, misschien heeft ze al een kindje...

Lammetje,geniet van je verlof, heb je alles al klaar?

Gebruikersavatar
lammetje
Kolonel
Kolonel
Berichten: 3646
Lid geworden op: 18 jul 2003 16:04

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor lammetje » 02 dec 2014 10:24

Nee ik moet nog best veel. Deze week klossen regelen, geboortekaartje bestellen en in huis nog genoeg klusjes. Moet nog 1 deur verven, wat plintjes vervangen, hout halen voor een kastdeurtje.... voorlopig zijn we nog wel zoet 8-[

Stip
Luitenant
Luitenant
Berichten: 720
Lid geworden op: 16 dec 2009 08:53

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Stip » 03 dec 2014 14:36

Hier de derde op komst, ruim 15 weken nu. Toch wel weer spannend!

@diegene die op het laatst lopen: succes met de laatste loodjes!
"Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen."
Dietrich Bonhoeffer

Gebruikersavatar
MissF
Generaal
Generaal
Berichten: 8484
Lid geworden op: 16 nov 2004 22:25

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor MissF » 03 dec 2014 15:58

Welkom Jens, en gefeliciteerd
Stip, gefeliciteerd! Leuk zeg!

Vandaag heb ik alle dozen met babyspullen uitgezocht en jongenskleertjes. Ik blijk amper iets in maat 50 en 56 te hebben, maar bedacht me opeens dat ik die al weggeven had aan een oud collega die het niet zo breed had.
Nu heb ik alleen geen flauw idee of je veel kleertjes krijgt bij een derde. Bij de eerste en tweede wel heel veel, maar geen idee of mensen bij een derde eerder iets anders doen of gewoon niet op kraamvisite komen (wat ik ook best vind hoor ;) ).
Anders moet ik misschien nog wel wat bij kopen.
Uw Woord is een Lamp voor mijn voet, en een Licht op mijn pad...

Memmem
Moderator
Berichten: 2724
Lid geworden op: 11 sep 2002 21:27

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Memmem » 03 dec 2014 16:06

Stip, van harte gefeliciteerd, voel je je goed?

Miss F, ik zou gewoon even afwachten, krijg je bijna niets dan is het snel genoeg door iemand gehaald. Ik zou het zelf jammer vinden als ik veel had gekocht en ook veel zou krijgen.

Gebruikersavatar
Saskia
Majoor
Majoor
Berichten: 1786
Lid geworden op: 01 nov 2003 13:08

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Saskia » 03 dec 2014 16:15

@Stip: gefeliciteerd!

@MissF: Heb je in je kennissenkring niet iemand van wie je het een en ander kunt krijgen / gebruiken? Wie weet hoe snel ie eruit groeit en het zou jammer zijn als je dan veel zelf had gekocht. Of gewoon als tip geven, als mensen vragen wat je voor cadeautje wilt.

Gebruikersavatar
MissF
Generaal
Generaal
Berichten: 8484
Lid geworden op: 16 nov 2004 22:25

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor MissF » 03 dec 2014 16:53

Gek he, dan heb ik er al 2 gekregen en ik weet dat soort dingen gewoon niet meer :D
Ik weet wel dat ik bij de andere 2 heel weinig had, gewoon beiden 1 of 2 setjes in maat 50/56 en wat rompertjes. Mijn moeder zal toch wel weer elke dag op de stoep staan tijdens de kraamweek, dus die kan ik zo even op pad sturen :)
Uw Woord is een Lamp voor mijn voet, en een Licht op mijn pad...

Gebruikersavatar
Dippie
Majoor
Majoor
Berichten: 2088
Lid geworden op: 14 mei 2004 09:57
Locatie: HIA
Contacteer:

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Dippie » 03 dec 2014 16:59

Stip, gefeliciteerd!!!
Afbeelding

Gebruikersavatar
meribel
Kolonel
Kolonel
Berichten: 3872
Lid geworden op: 24 jan 2011 14:15

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor meribel » 03 dec 2014 18:51

ik had na mijn tweede ook alles weggegeven, en de derde werd weer een meid dus mensen gingen er vanuit dat ik alles had,
als ze vroegen; heb je nog wensen, zei ik eerlijk; ik heb alles weggegeven dus kleertjes zijn van harte welkom áls je wat wil geven! ( vooral aan mijn eigen familie zei ik dat natuurlijk )
en ik kreeg weer meer dan zat!

Sophie77
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1377
Lid geworden op: 16 jun 2010 08:48

Re: Zwanger deel 15

Berichtdoor Sophie77 » 04 dec 2014 10:11

@Jens en Stip: Van harte gefeliciteerd!

Een beetje laat, maar ik vind het toch leuk om te laten weten dat er in de herfstvakantie bij ons een dochter is geboren. Net zoals de zwangerschap ging ook de bevalling zonder problemen en tot nu toe is het eigenlijk alleen maar genieten. Dochter doet het erg goed en zelf voel ik me ook weer ongeveer de oude. Het is ook erg mooi om te zien hoe de anderen er mee bezig zijn, allemaal op hun eigen manier.

Af en toe heb ik geprobeerd bij te lezen en te reageren (vooral na jullie posts, ajl, juffiejuf en memmem), maar elke keer lukte het net niet. Ik ben er wel achter dat je er met kleine kinderen meer gelegenheid hebt om achter de pc te gaan zitten dan met grotere. Eigenlijk is er altijd wel een kind thuis wat aandacht nodig heeft en als ik dan ook nog het goede voorbeeld wil geven m.b.t. mediagebruik dan blijft er niet zoveel gelegenheid over. Nou ja, de kinderen en m'n huishouden varen er wel bij, zullen we maar denken :mrgreen:


Terug naar “Relaties”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 0 gasten