@leChat, ja ik had het ontdekt!:D Vind die jij hebt in het beige-zwart ook erg leuk..
en die leuke lange groene! Voor een gala dan, maar ja, dat heb ik maar 1 keer in het jaar, dus die mag nog iets goedkoper worden voordat ik mn portemonnee ga trekken

@0007, van veel vrouwen uit de bijbel is bekend dat ze make-up droegen, o.a. Esther, zouden die dan niet in de hemel gekomen zijn? Je hoort je lichaam goed te verzorgen en je mag er goed uitzien, als jij het fijn vind wat make-up te dragen, dan is dat voor God 'geen probleem'.
Ik denk dat je vader het echt heel lelijk vind en niet vind horen. (Ik merk dat bij mijn opa en oma bijvoorbeeld, die komen uit een vrij behoudende kerk en dan net een generatie eerder en die vinden het ook echt niet kunnen, omdat zij het zich vooral herinneren uit de jaren 50, waarin het wel een soort symbool stond voor vrijgevochtenheid) sterkte ermee!
Kom naar Mij toe, allen die vermoeid en belast bent, en Ik zal u rust geven.