Flappie schreef:Ik vind het altijd idd wel erg gemakkelijk op een dergelijke manier iemand 'dom' te noemen. Wat in feite bedoel je dat tussen de regels door wel Harm-J. Wat is het toch altijd met Nederlanders dat zodra ze het met iemand niet eens zijn iemand 'dom' noemen of 'niet serieus' gaan nemen.
Dat heb je nu eens verkeerd tussen de regels door gelezen, Flappie! Ik zit meer in het midden, iemand die dom is zie ik geen HBO afronden. Of hij het A.O heeft in zijn geheel heeft behaald, weet ik niet. Ik vind mensen dom zie zich laten leiden door massahysterie en die laten leiden door hun onderbuikgevoel.
Dat ik geen fan van die man ben, alsmede van zijn gehanteerde taalgebruik dat moge duidelijk zijn, dom wil ik hem niet noemen. Dit ter verduidelijking.