Toch altijd fijn dat engineertje nog ergens zijn frustratie kwijt kan, heeft het forum voor hem zeker nog nut
Als jij nou eens ballen toont en inhoudelijk op mijn posts in gaat, desnoods via PB. Maar dat doe je nooit, en heb je ook nog nooit gedaan. Je houding komt overeen met die van Femke Halsema: overal tegen aantrappen zonder ergens op in te gaan. En blijkbaar denk je dus gewoon niet over wat ik zeg. Zo geindoctrineerd ben je; je doet alles wat anderen aan kritiek hebben gelijk af als onzin. Maar goed zoals ik al zo vaak heb gezegd: Denk er maar niet over na, kun je vanavond ook weer lekker slapen.
Kennelijk heb je daarnaast ook nog moeite met lezen. Ik heb ettelijke malen aangegeven dat ik niet gefrustreerd ben. Ik hoop dat je verzekerd bent, want dan kan je nog gratis aan een bril komen.
Meer commentaar of reactie is op zijn schrijven absoluut niet nodig.
Dan heeft het forum voor jou dus geen nut. En bovendien, jij hoeft niet te bepalen of andere mensen met mij in discussie gaan. En nogmaals: als je ballen hebt doe jij dat, en raadt je het niet andere mensen af.
Ik meen dat Jezus zoiets zei als: 'Ik ben niet gekomen om de wet af te schaffen, maar om de wet te vervullen.
Heeft hij
ook gezegd ja. Dus is er nog steeds gerede twijfel, geen uitsluitsel.
Maar goed, het gaat dan ook niet zozeer over wat sommige dominees vertellen, het gaat er over wat de Bijbel leert en of we geloven dat dat waar is.
De bijbel verteld niet dat vrouwen een rok moeten dragen (om even een voorbeeld aan te halen). Intelligente mensen zien dat in.
Overigens moet ik mijn mening aanvullen: Ik vind dat mensen in de reformatorische kerk niet intelligent zijn of anderzijds hun intelligentie niet aanwenden.