De refowebkids [deel 4]

De Archiefkast van het Forum. Oude discussies zijn hier nog eens na te lezen.

Moderator: Moderafo's

Gebruikersavatar
AikonGirl
Majoor
Majoor
Berichten: 2375
Lid geworden op: 10 apr 2004 12:34

Berichtdoor AikonGirl » 03 mar 2008 17:58

Mooie foto Juultje!

Gebruikersavatar
lammetje
Kolonel
Kolonel
Berichten: 3646
Lid geworden op: 18 jul 2003 16:04

Berichtdoor lammetje » 03 mar 2008 18:27

mooie foto's weer!!!

Gebruikersavatar
Tuinfluiter
Majoor
Majoor
Berichten: 1736
Lid geworden op: 23 feb 2008 15:50
Locatie: Noord-Brabant

Berichtdoor Tuinfluiter » 03 mar 2008 18:36

Wat een lieverdjes allemaal zeg!
Erg leuke foto's.

mirjan25
Kapitein
Kapitein
Berichten: 822
Lid geworden op: 07 apr 2006 10:18
Locatie: rouveen

Berichtdoor mirjan25 » 03 mar 2008 18:47

@ aikongirl wow wat heeft ze mega veel haar. gaaf man!! maar nu begint het achteraan zeker kaal te worden van het liggen, of valt dat mee?

@ vlinder; wat een boefie zeg.

@ juultje: wat een leuke lieve foto!!
Wie een brug legt naar een ander, kan altijd heen en terug.

Haai
Kolonel
Kolonel
Berichten: 2717
Lid geworden op: 31 mar 2003 20:22
Contacteer:

Berichtdoor Haai » 03 mar 2008 18:51

@ juultje: mooi dat het gelukt is, of ik niet verder op zoek :wink:
Hele lieve foto trouwens, hoe oud was ze hier?

vlinder
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1141
Lid geworden op: 22 mar 2004 12:24
Locatie: Nunspeet
Contacteer:

Berichtdoor vlinder » 03 mar 2008 18:54

Wat een mooi meisje juultje! :8>

Haai
Kolonel
Kolonel
Berichten: 2717
Lid geworden op: 31 mar 2003 20:22
Contacteer:

Berichtdoor Haai » 03 mar 2008 18:55

Oh ja, AG, geweldige foto van je meissie!

Gebruikersavatar
AikonGirl
Majoor
Majoor
Berichten: 2375
Lid geworden op: 10 apr 2004 12:34

Berichtdoor AikonGirl » 03 mar 2008 19:15

Ik vond 'm ook zo lief!
Liep vanmiddag in de winkel (met de BabyBjorn, ideaal!) en kon die speldjes niet laten liggen, haha.

Geven(/gaven) jullie jullie kindjes een speentje? Of duimen ze? Of niets?

Ik was van plan om nooit een speentje te gaan geven,
had er alleen voor de zekerheid één in m'n zak voor als ik in een winkel met een schreeuwend kind zou staan. :)

Maar laatste week is ze steeds anderhalf uur na de fles weer aan 't huilen,
en dan is een speen toch wel erg handig... Dan gaat ze weer zoet slapen, en dan haal ik 'm weer uit haar mond.
Ze pakt ook soms haar eigen duim,
maar heb gelezen dat je beter een speentje kan geven. (ivm gebit en afleren).

Wat doen jullie?

vlinder
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1141
Lid geworden op: 22 mar 2004 12:24
Locatie: Nunspeet
Contacteer:

Berichtdoor vlinder » 03 mar 2008 19:22

Ik geef Timo zijn speen als hij gaat slapen of erg moe is.
Wel weet ik dat het beter is dan duimen alleen is een speen volgens mij weer moeilijker af te leren.
Joshua duimde ook maar met 3 jaar stopte hij er vanzelf mee.

Juultje77
Kapitein
Kapitein
Berichten: 788
Lid geworden op: 09 jan 2008 17:53
Locatie: Gelderland

Berichtdoor Juultje77 » 03 mar 2008 19:40

@Haai: Juliëtte was hier 4 maanden.
Over een speentje: Juliëtte wil heel af en toe haar speentje maar ze duimt soms ook. Dus ik heb wel altijd een speentje bij me, maar het wordt niet vaak gebruikt.

Juultje77
Kapitein
Kapitein
Berichten: 788
Lid geworden op: 09 jan 2008 17:53
Locatie: Gelderland

Berichtdoor Juultje77 » 03 mar 2008 19:40

@Haai: Juliëtte was hier 4 maanden.
Over een speentje: Juliëtte wil heel af en toe haar speentje maar ze duimt soms ook. Dus ik heb wel altijd een speentje bij me, maar het wordt niet vaak gebruikt.

Gebruikersavatar
lammetje
Kolonel
Kolonel
Berichten: 3646
Lid geworden op: 18 jul 2003 16:04

Berichtdoor lammetje » 03 mar 2008 20:02

wij hebben Sarah 8 maanden lang een speen gegeven, ze kreeg hem als ze 'erom vroeg' (huilde of hem zelf pakte), gebruikte hem om te spelen, knuffelen en voor de zuigbehoefte. Ging heel goed. Toen ze zoveel huilde savonds en wij haar lieten huilen totdat ze sliep (tot 3 uur lang!) adviseerde het cb direct de speen af te leren. Een speen is goed, maar niet voor een kind van ouder dan 6 a 9 maanden. En moet eerlijk zeggen dat ik een kind boven de 1 jaar met een speen in dr mond in de huiskamer er nu niet zo fraai uit vind zien. Maar voor in bed zie ik dan weer geen problemen.

Sarah hoeft hem dus niet meer, heeft het toen afgeleerd, ze huilde toch en anders zou je er over een jaar mee zitten. Nu kwam ik hem pas tegen met opruimen, ergens in een schoentje, sarah zag hem en wilde er mee spelen. Maar in dr mond: now way, ze vond het vies :lol: Dus dat was mooi!
Voor de baby wil ik wel weer een speen, maar liever ook niet meer na de 10 maanden... vind het gewoon een beetje raar staan, zo'n groot kind met speen, al is het wel erg handig :wink:

jantine76
Sergeant
Sergeant
Berichten: 291
Lid geworden op: 17 jan 2008 18:14

Berichtdoor jantine76 » 03 mar 2008 20:37

Bij ons hadden ze allemaal we een speentje. Maar als ze ongeveer een half jaar zijn, moet hij op bed blijven. Dus alleen als ze gaan slapen. En dan als ze sliepen en speen uit de mond doen en in het hoekje van het ledikantje leggen ofzo. Ik weet niet meer wanneer ik het helemaal afbouwde, dat lag ook aan het kind zelf. Als ze iets ouder zijn en hem op bed nog hebben, vind ik niet zo erg. Maar op een gegeven moment moet het wel afgelopen zijn, vind ik. Als ze nog geen jaar waren, nam ik hem wel vaak voor de zekerheid mee, voor als ze huilden of moe werden..

vlinder
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1141
Lid geworden op: 22 mar 2004 12:24
Locatie: Nunspeet
Contacteer:

Berichtdoor vlinder » 03 mar 2008 20:54

Timo krijgt hem dus idd ook alleen bij het slapen, als hij eenmaal slaapt valt hij vanzelf uit zijn mond en leg ik hem in de hoek van zijn bed.
Hij is wel bijna 2 maar hij heeft hem echt nodig om in slaap te vallen ( en met zijn knuffel uiteraard :wink: )
Overdag krijgt hij hem zeker niet, daar vind ik hem nu te groot voor worden.
Maar als we op visite zijn en hij word erg moe dan mag hij hem wel van mij.
Maar meestal staan we dan ook vaak op het punt om naar huis te gaan en valt hij in de auto meteen in slaap.

Soms verbaas ik me wel is in winkels als ik een kind van 4 jaar of ouder nog met zo'n ding zie lopen...dat vind ik echt niet kunnen :roll: maar ja wie ben ik :wink:

Gebruikersavatar
MissF
Generaal
Generaal
Berichten: 8484
Lid geworden op: 16 nov 2004 22:25

Berichtdoor MissF » 03 mar 2008 20:58

Mijn zusje was ook 3 ofzo toen ze het ding nog in haar mond had. Tja, ik sliep tot mijn twaalfde ofzo met een gastendoekje in mijn hand, zij had een speen. Tot het niet meer mocht van de tandarts. En alleen 's nachts.
Uw Woord is een Lamp voor mijn voet, en een Licht op mijn pad...


Terug naar “Archief”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 302 gasten