
Moderator: Moderafo's
tinos schreef:Mannen kunnen mijns inziens best lief zijn, dat doet geen afbreuk aan hun mannelijkheid. Misschien is dat het
vrouwen die een score van boven de 300 halen, hebben hersenen die zo tegengesteld zijn geschakeld dat ze waarschijnlijk alleen gemeen hebben dat ze op dezelfde planeet leven!
Hippieblijhoofd schreef:jamy schreef:ik las hier net ergens dat als je opgegroeid bent met veel broers, dat je dan mannelijker bent...
daar kan ik het gewoon mee eens zijn..da's echt zo!
als ik zie hoe ik met problemen...of gewoon met dingetjes omga, zie ik wel dat ik dat heel anders doe dan mijn vriendinnen, ook ga ik liever met jongesn om, omdat k wel redelijk weet hoe ze (kunnen) zijn, bij meisjes moet je dat maar afwachten....![]()
verder omschrijf ik een meisje al heel snel als een kreng....terwijl ik bij jongens dan zoiets heb van joh...daar kantie ok niets aan doen!
kga dus ook heel makkelijk erg vertrouwelijk met iemand om... een kusje hier, arm om iemand heenslaan, als je zelf zo bent, staat de ander daar ok makkelijker tegenover. en zolang het voor allebei duidelijk is wat het betekend...is het gewoon goed....! zijn er trouwens nog meer meisjes...die zo'n vijf broers hebben..en verders geen zusjes? of juist andersom?
4 broers, geen zussen
Herken ten dele wat jij zegt, alhoewel ik ook wel echt een meisje ben (check de test). Maar vooral het gezeur is minder, dat wordt bij mij thuis meestal ook wel snel genoeg afgestraft
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 25 gasten