Ik heb gewone kunststof glazen. M´n vorige montuur had wat kleinere glazen en die waren helemaal niet zo dik, nu zijn ze wel iets dikker, maar ik geloof niet dat het opvalt. . Sowieso kunnen ze wel dun geslepen worden, maar inderdaad niet zo dun als bij echt glas. Maar ik zou geen bril zonder montuur moeten nemen o.i.d. Is echt glas niet zwaar?
Nu heb ik ook een zonnebril op sterkte, die glazen zijn helemaal niet dunner geslepen en die zijn dus wel redelijk dik aan de zijkant. Maar ach, zo´n bril is toch vooral functioneel, en bij donkere glazen in combinatie met een donker montuur valt het nog minder op. En je ziet wel gekkere dingen.
En die 100 euro was een klein rekenfoutje van de opticien, ´t had eigenlijk 120 moeten zijn geloof ik. Maar toen hadden we al betaald.
