vlila voor de armen en stof voor ieder reptiel

De Archiefkast van het Forum. Oude discussies zijn hier nog eens na te lezen.

Moderator: Moderafo's

Gebruikersavatar
Dreamster
Kapitein
Kapitein
Berichten: 982
Lid geworden op: 14 jun 2005 16:41
Locatie: Gouda
Contacteer:

Berichtdoor Dreamster » 12 dec 2006 14:47

Op zijn blote voetjes dribbelde hij door de tuin, de modder besmeurde zijn voeten..

Mier, miertje toch, riep mamma vanuit het huis, kom toch naar binnen!
It is risky not to take risk. If you don't take risk, risk will take you.

http://www.Dreamster.hyves.net

Gebruikersavatar
meschianza
Majoor
Majoor
Berichten: 1772
Lid geworden op: 04 dec 2002 16:48
Locatie: De mooie stad Rotterdam
Contacteer:

Berichtdoor meschianza » 12 dec 2006 22:39

Bungelend aan de Brienenoordbrug met en Badmuts op, overdacht ik, luguber of niet, allerlei mogelijke manieren om aan het Eind te komen. Alles beter dan stikken in een Aanzetstaal mompelde ik, sloot mijn Ogen en liet Los.

Gebruikersavatar
Abdijbiertje om 1:00
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1281
Lid geworden op: 05 jun 2006 00:14
Locatie: Amersfoort-Centrum
Contacteer:

Berichtdoor Abdijbiertje om 1:00 » 13 dec 2006 01:06

"Havenarbeiders", mompelde Gerard, "havenarbeiders, zelfs Eskimo's deugen duidelijker". Als rasechte Rotterdammer had hij het goed gezien. De stalen schepen zijn zeker niet meer wat ze waren. Maar om nou de schuld aan die Eskimo's te geven. Nou nee, dat ging Gerard ook wel vreselijk ver. Maar een Rotterdammer, regelrecht reagerend vanuit zijn hart kan nog wel eens de klinknagel op de kop timmeren. Vergis je niet, Gerard was een grote gozert geworden. Geboren in Delfshaven, genomineerd in Charlois, en gezeteld in Crooswijk. "Geen gek die me daar wezenlijk wegkrijgt", zei hij ooit eens. Maar de ranzige regen, voornamlijk veroorzaakt door smerige schoorsteenpijpen in Pernis deed hem de das om. IJzig ijlde hij over het haastig halen van stadslijn 77 richting Rhoon.

Hij haalde het en verdween...
Ceterum censeo Amstelodamum esse delendum

Gebruikersavatar
Ness
Luitenant
Luitenant
Berichten: 506
Lid geworden op: 12 jun 2005 16:51
Locatie: Kunst, Cultuur & Muziek
Contacteer:

Berichtdoor Ness » 13 dec 2006 13:14

laat je tanden eens wat vaker zien: ZING!
RPG!
music is the art of living

Gebruikersavatar
FV
Sergeant
Sergeant
Berichten: 449
Lid geworden op: 01 jul 2003 14:30
Locatie: Zeist

Berichtdoor FV » 13 dec 2006 16:02

Zing zonder nood de hoge noten.
"De beste manier om een probleem op te lossen is de humor ervan te ontdekken."
- Arthur C. Clarke -

Gebruikersavatar
[S]
Sergeant
Sergeant
Berichten: 418
Lid geworden op: 23 mar 2004 19:17
Locatie: Den Haag
Contacteer:

Berichtdoor [S] » 13 dec 2006 20:24

Zink en bakken vol met lood.
Afbeelding

Aragorn

Berichtdoor Aragorn » 13 dec 2006 21:31

Ik word zo moe van al die liefdesbrieven hè, nooit zal iemand verzuchten dat het overmorgen allemaal beter was. Laat staan een brouwerij openen.

Gebruikersavatar
JialiKelly
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1484
Lid geworden op: 04 okt 2002 13:52
Locatie: dordrecht =)
Contacteer:

Berichtdoor JialiKelly » 14 dec 2006 00:17

"Ik houd van je. Meer dan een Boa Constrictor van zijn dagelijkse hoeveelheid proteïne...", verzuchtte Karlijn.
Hij keek niet op of om van zijn breiwerkje.
De vernedering! Karlijn zette het op een lopen en kwam niet meer terug.
Actually, nooit meer.
Praise the One who left you
Broken down and paralyzed
Never taste of the fruit..

Gebruikersavatar
Stefanus
Luitenant
Luitenant
Berichten: 598
Lid geworden op: 13 apr 2005 19:04
Locatie: Casequoh

Berichtdoor Stefanus » 15 dec 2006 12:08

Favoriet was de blauwe olifant. Grazend ging hij zijn weg langs 'ijzerbenden' aan de kant van de weg. Er werd geknipoogd. Zonder intenties. Als was het een gewoonte die zichzelf tot doel had.

Collateral

Berichtdoor Collateral » 15 dec 2006 12:27

Eén beer maakt nog géén dierentuin, maar je hebt in ieder geval een begin. Eén kikker maakt nog geen brede sloot, maar brede sloten hoeven we hier niet in de stad. En 'één kever' kan sowiezo al het nakijken krijgen.
Moraal? Beren, kikkers en kevers kunnen op een bepaalde manier nuttig zijn, maar dat is het dan ook en voor de rest mogen ze ophoepelen of zich ergens op een verdacht plekje schuilhouden als ze dat niet kunnen laten.

Gebruikersavatar
Stefanus
Luitenant
Luitenant
Berichten: 598
Lid geworden op: 13 apr 2005 19:04
Locatie: Casequoh

Berichtdoor Stefanus » 15 dec 2006 13:18

Alea iacta est
overwinning die mij rest

mini
Sergeant
Sergeant
Berichten: 282
Lid geworden op: 08 nov 2002 14:22

Berichtdoor mini » 15 dec 2006 17:11

De labiele moedereend zwerft nu al dagen over de zuidpool. Ze was het zó zat. Altijd maar dat verlaten worden voor een betere eendensnuit. Terwijl die van Riekje nog wel paars was. Dat kwam ook alleen maar door de warme chocolademelk met gele vla. Onhebbelijke beesten!

Gebruikersavatar
JialiKelly
Kapitein
Kapitein
Berichten: 1484
Lid geworden op: 04 okt 2002 13:52
Locatie: dordrecht =)
Contacteer:

Berichtdoor JialiKelly » 19 dec 2006 20:30

De kerstman valt niet ver van het dak.
Praise the One who left you

Broken down and paralyzed

Never taste of the fruit..

Gebruikersavatar
leclerc
Kapitein
Kapitein
Berichten: 936
Lid geworden op: 21 dec 2004 09:50

Berichtdoor leclerc » 19 dec 2006 21:24

Na enkele opzienbarende onthullingen werd het circuit (Ja, de ingewijden noemen het een circuit) steeds kleiner. Klein in de zin van het globale dorp. De lijntjes kwamen zelfs samen in die ene stad aan de Merwede. Daar waar veel mensen een lijntje mee bleken te hebben. Nee, dan de Westerschelde, daar ging het circuit op vakantie of dook definitief onder.
Verkiezingsprogramma's zijn naar mijn bescheiden mening bedoeld om verkiezingen mee te winnen, niet om mee te regeren. -Willem Aantjes

Aragorn

Berichtdoor Aragorn » 19 dec 2006 21:43

Gouden slakken plegen over het algemeen als laatsten aan te komen kakken. Niet dat de burgemeester het wat interesseerde overigens, die had wel iets anders aan z'n hoofd sinds de uitvinding van papiermaché.


Terug naar “Archief”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 37 gasten