Ter ondersteuning van de besluitvorming over dit voorstel heb ik even de topics van de Slowchat op een rijtje gezet, en een ruwe indeling gemaakt tussen 'Serieus' en Slowchat.
Die zifting is niet zo gek moeilijk als je bedenkt dat speltopics en opsomtopics gewoon in de slowchat thuishoren, een uitzondering bij de opsomtopics daargelaten. In een topic als 'Welke CD heb je als laatste gekocht' kun je een heel aardige dialoog krijgen over muziek. (bewuste topic staat in mijn overzicht niettemin bij de slow chat topics)
Kortom, ik heb één en ander even op een rijtje gezet, ik haal dan uit de 5 pagina's die de SlowChat op dit moment telt zo'n dertig topics die qua niveau een treetje hoger zouden kunnen. Dertig topics vind ik niet extreem veel, maar op totaal 119 topics in de Slow Chat is het toch 25 procent. Bovendien denk ik dat er her en der uit de diverse subfora wel topics met een treetje lager toe kunnen, bijvoorbeeld topics die nu op de nominatie staan naar de Slow Chat te gaan.
Voor mijn overzichtje, zie hier