Dat klinkt inderdaad wel erg traditioneel hoor, dat moet anders kunnenAndré schreef:Daarbij komt misschien ook nog dat wij (ook de jeugd) van nature God en onze naaste haten.
Of is dat een tekst uit een formulier?

Moderator: Moderafo's
Raido schreef:Dat klinkt inderdaad wel erg traditioneel hoor, dat moet anders kunnenAndré schreef:Daarbij komt misschien ook nog dat wij (ook de jeugd) van nature God en onze naaste haten.
Of is dat een tekst uit een formulier?
Of steentje, misdienaar? koorknaapjes?Optimatus schreef:Raido schreef:Soms is vasthoudendheid ook erg goed, neem de RKK als voorbeeld die dienst is opzich ook niet hip en cool en vet dope.. en toch zijn jongeren daar actief betrokken dragen hun kruisje bij in de dienst etcetra..
Welk kruisje?
Raido schreef:Of steentje, misdienaar? koorknaapjes?Optimatus schreef:Raido schreef:Soms is vasthoudendheid ook erg goed, neem de RKK als voorbeeld die dienst is opzich ook niet hip en cool en vet dope.. en toch zijn jongeren daar actief betrokken dragen hun kruisje bij in de dienst etcetra..
Welk kruisje?
Die van voor 1972 of van na 1972Optimatus schreef:Raido schreef:Of steentje, misdienaar? koorknaapjes?Optimatus schreef:Raido schreef:Soms is vasthoudendheid ook erg goed, neem de RKK als voorbeeld die dienst is opzich ook niet hip en cool en vet dope.. en toch zijn jongeren daar actief betrokken dragen hun kruisje bij in de dienst etcetra..
Welk kruisje?
Acoliet, gij onwetende.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 27 gasten