(de opgestoken vingers moesten 2 duivelshoorntjes voorstellen )
Ik vind dat nog al overtrokken maar wie kan mij vertellen hoe het precies zit ?

Moderator: Moderafo's
spacy schreef:
Ik kan me namelijk ook nieuwsberichten herinneren over Bush die dit teken met zijn vingers deed, en dat mensen hem ook in dit hoekje duwden, uiteindelijk bleek dat de Texax bulls ofzo een sportclub hetzelfde tekentje hebben
Ik vraag me dus af of iemand die dit teken gebruikt het bewust doet, en welke reden of achtergrond het gebaar voor die persoon heeft
Andréa B. schreef:Ik heb ook ergens gelezen (volgens mij in een van de boeken van Lance Armstrong) dat dat teken staat voor de Texas Bulls. Of iig voor Texas.
Verder vind ik het overdreven om daar gelijk een duivels teken van de maken. Net zoals loNSDAle, boeje jammer dat daar alle racisten in lopen. Als ze mexx ofzo aanhadden hadden ze daar ook weer wat voor verzonnen. Al dat gezeik.
Andréa B. schreef:Verder vind ik het overdreven om daar gelijk een duivels teken van de maken. Net zoals loNSDAle, boeje jammer dat daar alle racisten in lopen. Als ze mexx ofzo aanhadden hadden ze daar ook weer wat voor verzonnen. Al dat gezeik.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 19 gasten