Moderators: Memmem, Moderafo's
mamavansophie schreef:heeft trouwens iemand hier ervaring met hoortesten/slechthorendheid/slecht praten van je kind?
Neeltje Jans schreef:mamavansophie schreef:heeft trouwens iemand hier ervaring met hoortesten/slechthorendheid/slecht praten van je kind?
slecht praten wel, 3 van mijn kinderen hebben logopedie gehad. Maar er zit geen slechthorendheid achter bij hun, wel andere oorzaken.
bakvis schreef:"een handtekening is je naam heel lelijk met een kras erdoor"
bakvis schreef:onze zoon(3) "pap, ik zag een broodrooier" (combine)
Mijn man en ik stonden te knuffelen zegt onze puberzoon: 'stelletje viespeuken' en dan dat gezicht erbij, geweldig.
-Judith- schreef:Mijn man en ik stonden te knuffelen zegt onze puberzoon: 'stelletje viespeuken' en dan dat gezicht erbij, geweldig.
Als hij er net zo allergisch voor is als mijn puberzusje....M'n vriend hoeft z'n arm maar om me heen te slaan en 't is al: hé doe dat lekker even als je alleen bent!'
*zucht*
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten