Hallo!
Ik zal me even kort voorstellen: Mijn naam is Imke en ik studeer Journalistiek. Voor mijn opleiding maak ik een documentaire over sektes. Uit onderzoek is gebleken dat de Nederlandse overheid niet is opgewassen tegen sektes.
Voor deze documentaire ben ik nog op zoek naar een vrouw die daadwerkelijk in een sekte heeft gezeten. Ben of ken jij iemand die in een sekte heeft gezeten? Neem dan contact met mij op (via een privé bericht). Ik wil aandacht besteden aan het onderwerp omdat het een ernstig probleem is. Af en toe geeft de media aandacht aan het onderwerp, maar in mijn ogen nog niet genoeg en ook niet altijd op de juiste manier. Zo bestaat ook de misconceptie dat iemand alleen in een sekte kan belanden als zij een psychische ziekte of stoornis heeft. Deze misconceptie wil ik tegengaan met mijn documentaire.
Ik hoop van harte dat er iemand is die mij kan helpen, want ik ben al heel lang opzoek maar tot nog toe heeft de zoektocht nog niets opgeleverd.