Moderators: henkie, elbert, Moderafo's
ineke-kitty schreef:Ayla
Deze mensen getuigden juist dat de Heer opdracht heeft gegeven om het Evangelie te verkondigen. Dat vond ik zo mooi aan dit gezin.
Zij leven in 'afzondering' inderdaad, maar zij getuigden wel van hun geloof in Christus Jezus.
ineke-kitty schreef:hettys: " zelfs de vraag op dit internetforum naar wat Amish precies doen is al anti-amish"
Wat was dan precies de vraagstelling, en door wie, en wat zou dan anti-amish daaraan zijn?
ineke-kitty schreef:k vraag mijzelf wel eens af, of het mogelijk is om in zo'n hechte geloofsgemeenschap met elkaar te leven, alles te delen, naar wat een ieder nodig heeft?
Is het mogelijk om terug te keren naar een dergelijk 'samenleven' als kinderen Gods, zoals de Amish al meer dan 400 jaar leven , hier in Nederland?
ineke-kitty schreef:hettys
En wat heeft mijn vraagstelling te maken met het anti-amish zijn?
ineke-kitty schreef:Is het mogelijk om terug te keren naar een dergelijk 'samenleven' als kinderen Gods, zoals de Amish al meer dan 400 jaar leven , hier in Nederland?
Terug naar “[Religie] - Open forum”
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 371 gasten