@meribel: in de vragenrubriek helpt het meestal wel als je een paar keer F5 intikt, dan blijk je ineens, wat je zelf al wist, wel ingelogd te zijn

ontopic:
In de meeste (westerse) samenlevingen is het heel normaal dat beide partners fulltime werken en dat kinderen bij opa en oma of kinderopvang opgroeien. Onze verzorgingsstaat is zo ingericht dat er zelfs een "aanrechtsubsidie" bestaat en dat het mogelijk is voor gezinnen om het te redden met slechts een kostwinner. En hebben gezinnen dus de mogelijkheid om de vrouw thuis te laten. (of de man uiteraard)
als je kijkt naar de Bijbel moet je beseffen dat de toenmalige cultuur het bijna schandelijk vond als een vrouw zich buitens huis begaf en dus automatisch binnens huis voor de kinderen zorgde. Daarnaast was de arbeid in de agrarische samenleving natuurlijk een stukje zwaarder (fysiek) dan de huidige banen.
Gelukkig is tegenwoordig een vrouw die zich buitenshuis begeeft niet direct een hoer, dus ik zou zeggen:
emancipeert u!