Als ik het aan God voorleg en eerlijk zeg dat ik eigenlijk niet wil veranderen maar dat ik weet dat het nodig is, dan verandert God mij. En daar heb ik nou net geen zin in, want ik wil nog wel even doorgaan met de zonde. Het is dus eigenlijk pure koppigheid van mij.
Ik weet wat je bedoelt want zo was ik zelf ook, en nóg zijn er dingen waarvan ik weet dat ze tegen God's geboden ingaan, maar juist omdat je geen zin hebt om dat te veranderen is het zo nodig dat je het aan Hem voorlegt. Dát je geen zin hebt om te veranderen. Dacht je dat Hij niet weet wat er in jouw hart omgaat? Waarom blijft Hij aan je trekken?
Omdat Hij wil dat je je aan Hem overgeeft, je vecht je liever dood dan jezelf over te geven, want dan moet je eigen ikje eraan en dáár heb je juist geen zin in.
Je bent nog jong en je wilt nog genieten van alles om je heen, je denkt láter dan ga ik me wel bekeren, maar later ben je misschien getrouwd en dan wil je genieten van je huwelijk, weer later wil je genieten van je kinderen, als je ziek wordt dan heb je geen zin om aan die dingen te denken want dan heb je teveel met je lichaam te stellen.
En wie weet óf je wel oud wordt? Morgen kun je er niet meer zijn.
De Heere zegt: Zo gij Zijn stem dan HEDEN hoort, gelóóft Zijn heil- en troostrijk woord, Verhardt u niet maar LÁÁt u leiden.
Ik snap wel dat je geen zin hebt om verdrietig te zijn om je zonden, om smart te hebben over je afmakingen, je weglopen bij God vandaan, écht ik herken het en heb er zelf ook tegen gevochten vanaf dat ik een kind was.
En tóch, is Hij geduldig, Hij wácht om genadig te zijn, juist voor weglopers.
En als de Heere je gebed verhoort, en dat zál Hij doen op Zijn tijd, dan vind je juis vreugde in Hem, dat is niet saai, of altijd maar zorgen, dan zou je dat het liefst aan iedereen willen geven. En ik gun het je zo, de Heere is zo Groot en Goed en Genadig. En Hij wil graag jonge rekruten in Zijn leger. O, ik gun het niet jou alleen maar de hele wereld, maar nu heb ik het even tegen jou. Als je toch mag zien wat Hij gedaan heeft voor ons, dan wíl je niet anders meer dan Hem alleen dienen, en Hém de eer toebrengen, eeuwig eeuwig te mogen zingen van God's goedertierenhéén!
Hij voor mij, wat een eeuwig wonder, niet in woorden uit te drukken.
Je bént er nog, je bent nooit te slecht, ook niet te koppig.
Wordt je niet moe van het vechten tegen God? Bij Hem vindt je de wáre rust.
In de wereld zul je je altijd ergens diep in je hart onrustig voelen, en een gemis/leegte, die de wereld nooit vervullen kan met díe vrede en vreugde die alleen maar in God te vinden is.
Probeer je eens af te vragen als je ergens mee bezig bent waarvan je weet dat het eigenlijk niet door de beugel kan, Hoe zal het zijn als de Heere nú terug kwam om te oordelen? Zou ik dan met al deze mensen in haat moeten leven? eeuwig moeten roepen om genade, die er dan niet meer is?
Ik gun het je zo dat je rust mag vinden in HEM, die zó heeft moeten lijden om óns eigenwijze rebellen terug te halen. Zijn liefde is zo groot, zo rijk, niet in woorden uit te drukken.
Wat ik je bidden mag, Laat je met God verzoenen!
Als je wil weten hoe ik geleefd heb en wat de Heere heeft gedaan kijk dan eens op deze site
http://www.omsionswil.nl/forum2/viewthread.php?tid=3315 Misschien herken je er wat van.
Sterkte!!!