Gods volk: Geestelijk Israël met als hoodstuk (nu nog) Hemels Jeruzalem.
Dié stad wordt na de tweede komst van Jezus én de totale vernietiging van alle zode; de hoofdstad van de herschapen aarde. (Kenmerk: Zegel Gods)
Satans volk: Geestelijk Stadstaat: Het Grote Babylon (deze wereld) in de essentie van de navolging (Merkteken) met als (on-)geestelijke zetel Rome en Burgerwetgever Washington (Openbaring 13)
Professor Walther Veith:
DVD Total Onslaught:
218 B
:Two Beasts become Friends uitleg en bewijsvoering van Openbaring 13 t.a.v. de USA en Rome
DVD Total Onslaught:
219B;
The Wine of Babylon: Gevolgen en basis van de ongeestelijkheid van deze wereld. Waarbij ons een imitatie van Jezus wordt voorgehouden
DVD Total Onslaught
216B
The Islamic ConnectionDoel en heiliging van Islamitsche aspecten om deze wereld tot een One World Order te brengen
Paus John Paul II was zo'n brave hendirk niet!
Total Onslaught
DVD 212B
Hidden agenda'sTotal Onslaught
DVD 211B
The Secret Behind Secrcet SocietiesTotal Onslaught
DVD 221B
The New World order
Total Onslaught
DVD 232B 1844 & Final Onslaught
Enkele interessante teksten vanuit de bron van Rome:
Most Christians assume that Sunday is the biblically aproved day of worship.
The Roman Catholic Church protests that it transferd Christian Worship from Saturday to Sunday, and that to try argue that the change was made in the Bible, is both dishonest and a denial of Cathlic aurorithy. If Protstants wants to base its teachings only on the Bible, it would woeahip the Sabbath, ot the Sunday
Uiteraard wordt aan veel verdere voorbeelden maar ook visuele filmbeelden aangetoond wat het ware gezicht van Rome is. Op een bepaald moment wordt zelfs aangetoond dat Paus Johannes II adviseert om andersdenkenden te vervolgen, indien zij Rome weigeren te accepteren als de enige ware kerk. Zijn uitspraken (meerdere dus aangaande dat onderwerp) zijn gebaseerd op de Inquisitie die in de middeleeuwen zoveel terreur hebben gebracht. Er wordt in het onderhavige stuk van Paus Johannes Paulus zelfs verwezen naar enkele Canons, die geweld rechtvaardigen op grond van Kerkrecht en autoriteit van d ePaus als wereldleider!
Islam is een middel om de essentie van tereur en geweld, te rechtvaardigen in de onafwendbare doelstelling van de UN, de Verenigde Staten en Rome; de wereld tot één Rijk te brengen, waarbij het economische aspect van dat streven, centraal staat als middel de mensen er toe te dwingen keuzes te maken.
Tekst:
........the Grand Design of God for the new world order - had begun. And Pope John Paul would stride now in the arena of the millennium andgame as something more than a geopolitical giant of his age. He was and remains, the serene and confident Servant of the Grand Design.
Deze tekst is noch vanuit Gods bron noch gebaseerd op Jezus voorbeeld van Verlossing. Het is gewoonweg de taal van de Vrijmetselarij!
Servant of the Grand Design is feitelijk Satan!
Refererend naar dat gegeven baseerde Bush en Gorbachev in 1989 reeds hun gesprekken op
"A gateway tot the New Millenium of Freedom" (01-12-1989) en de wil om te werken aan "Building a new World" (-order).
Het Nieuwe Gebouw van het Europese parlement ziet er dan ook uit als een Nieuwe Toren van Babel, waarvan enkele jaren geleden in Time een voorbeeld werd gegeven toen het, geheel onwetend van de bouwplannen, een economisch plan gaf van de One World Order, in het licht van de Europese Unie. Welke, heel gewoon de voortzetting is van Hitlers Rijk, nu gebaseerd op de economische plannen en vooruitzichte die het, toenmalige Derde Rijk voor ogen stond als het plan geslaagd zou zijn: "Ein Drittes reich" zu gründen! Uiteraard wilde zowel Rome als Washington dat niet, dus "verloren" de Duitsers de oorlog. Nu echter wordt de oorlog gevoerd dor Koningen, Keizers en Admiraals alsook politici en vooral economische machten. De tanks blijven in de garage, we leiden de Europese Unie alsook de rest van de wereld af van de "dubbele agenda's"die de Vrijmetselarij ( waarvan de meeste politici, op de één of andere wijze, wel lidvan is 99%)
Hier ontgaat het natuurlijk velen dat o.a. General Patton een aanhanger was van de militaire structuur en macht van het Derde Rijk (Vrijmetselarij) . Dat zei hij ook openlijk en Patton was één van de Vrijmetselarij leden, die geen moeite had om het Duitse leger in te zetten tegen de (zogenaamde) Communisten van de Sovjet Unie.
Voor de ontspanning:
http://www.ogrish.com/
Blijkbaar geen redding en inzichten van de zogenaamde "geheime diensten"om een einde te maken aan deze praktijken! Voor mensen met bloedvrees:
NIET KIJKEN!
Als
GODS volk een Staat is (Geestelijk Israël) dan is haar woonplaats een hemelse stad:
hemels Jeruzalem
Als Satans volk een Kerkstaat is, dan is het
Grote Babylon haar plaats en haar geestelijke stad Rome!
Als de wet van God in onze harten leeft. dan is zij geestelijk!
Als de wet van Satan ons opgelegd wordt dan is zij ongeestelijk en is een burgerwet van Babylon. De paus kan geen geestelijke kracht ontlenen aan Christus, immers Zijn Rijk aards; niet hemels in Christus. Boevendien scheidt hij de Christenen, die niet tot Rome (willen) behoren.
En vandaar dat de Paus een burgermacht nodig heeft, in de plaats van Jezus -in de wereld! En dat is de USA, in elk opzicht!